
Гіпсова плитка "Сьєрра premium" кутова з фактурою природного каменю тонка
250 ₴/упаковка
- В наявності
+380 (66) 438-21-52
Менеджер по замовленням Оксана- +380 (45) 632-00-09Менеджер по замовленням Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гіпсова плитка "Сьерра premium" кутова
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арт-Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Настінна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Вид плитки | Гіпсова |
| Колір | Бежевий |
| Довжина плитки | 400 мм |
| Ширина плитки | 95 мм |
| Товщина плитки | 15 мм |
| Вага однієї упаковки | 4 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 0.37 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 10 шт. |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 |
| Поверхня | Шорстка |
| Матеріал каменю | Гіпс |
| Вага упаковки, кг | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/упаковка

