
Гіпсова плитка "Сьєрра classik" пряма з фактурою природного каменю тонка
225 ₴/упаковка
- В наявності
+380 (66) 438-21-52
Менеджер по замовленням Оксана- +380 (45) 632-00-09Менеджер по замовленням Оксана
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гіпсова плитка "Сьєрра classik" пряма
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арт-Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каменю | Гіпс |
| Імітація під камінь | Піщаник |
| Поверхня | Шорстка |
| Колір | Білий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага упаковки | 4 кг |
| вага упаковки | |
| Вага упаковки, кг | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴/упаковка



